Meet the Team

Joost | Event Director

Joost Knaven is Event Director bij Mood4Food en verantwoordelijk voor de uitvoering van de vele evenementen & congressen. Joost is een events- en cateringprofessional en laat niets aan het lot over.

Contact met Joost:

joost@mood4food.nl

070 - 3645389

Kayleigh | Account Manager

Kayleigh Havekes is vaak het aanspreekpunt voor de vele events die wij uitvoeren. Bij Kayleigh kun je terecht voor al je (aan-) vragen. Zij zorgt ervoor dat je een voorstel op maat ontvangt en dat al je cateringwensen worden vervuld.

Contact met Kayleigh:

kayleigh@mood4food.nl

070 - 3645389

Cato | Account Manager

Cato van de Ven is vaak het aanspreekpunt voor de vele events die wij uitvoeren. Bij Cato kun je terecht voor al je (aan-) vragen. Zij zorgt ervoor dat je een voorstel op maat ontvangt en dat al je cateringwensen worden vervuld.

Contact met Cato:

cato@mood4food.nl

070 - 3645389

Guido | Event Manager

​Guido Hupkes kom je tegen op veel van onze evenementen. Hij regelt, stuurt aan en zorgt voor een perfect verloop van het event, waardoor onze opdrachtgevers geen omkijken hebben naar de catering. 

Contact met Guido:

guido@mood4food.nl

070 - 3645389

Philip | Event Manager

Philip van de Kimmenade kom je tegen op veel van onze evenementen. Hij regelt, stuurt aan en zorgt voor een perfect verloop van het event, waardoor onze opdrachtgevers geen omkijken hebben naar de catering. 

Contact met Philip

philip@mood4food.nl

070 - 3645389

Marije | Finance Dept

Marije Kerkhof is verantwoordelijk voor de administratie en verschillende backoffice taken. Dus met al je vragen over facturen, abonnementen & contracten ben je bij Marije aan het goede adres.

Contact met Marije:

marije@mood4food.nl

070 - 3645389

Ray | Head Chef

​Ray Mertowirdjo is het creatieve culinaire brein van de keuken en zorgt ervoor dat iedere cateringopdracht zorgvuldig wordt uitgedacht en uiteindelijk wordt uitgevoerd. Altijd verrassend en de puntjes op de i!

Contact met Ray:

ray@mood4food.nl

070 - 3645389

Suzanne | Sous Chef

Suzanne (Suus) Houbolt is Sous Chef bij Mood4Food en is verantwoordelijk voor alle keukenwerkzaamheden & de uitvoering op locatie tijdens events. Suus is allround en geen klus is te gek of te veel.

Contact met Suus:

suus@mood4food.nl

070 - 3645389

Flora | Chef

Flora Manoussou is terug van weggeweest en houdt zich iedere dag bezig met alle keuken voorbereidingen voor de vele evenementen & congressen.

Contact met Flora:

flora@mood4food.nl

070 - 3645389

Zsa Zsa | Owner

​Zsa Zsa van de Weg is dé founder & vormgever van Mood4Food. Zsa zei in 2009 ‘ik kan dat beter dan al die andere cateraars’. Zo gezegd zo gedaan, Mood4Food is sindsdien een cateringbedrijf dat het verschil maakt!

Contact met Zsa Zsa:

zsazsa@mood4food.nl

070 - 3645389

Driesse | Owner

Driesse van de Weg heeft de algemene leiding over het bedrijf en gebruikt zijn creativiteit, netwerk & vechtlust om met Mood4Food steeds een stapje hoger te komen op de ladder. The sky is the limit, maar wel gefaseerd. En door!

Contact met Driesse:

driesse@mood4food.nl

070 - 3645389

Memory lane

Andy | Sous Chef

Klaas | Chef

"Het was prachtig! Dankjewel voor alle hulp, flexibiliteit en natuurlijk het heerlijke eten! Met de opdrachtgever hebben we pas begin februari een evaluatie, maar so far zijn ze heel enthousiast en tevreden. Well done en complimenten ook aan je team!"

Spitz Congres & Event

Geef ook een review

"(H)eerlijk, origineel, verrassend met alle service en klantvriendelijkheid die je maar kunt wensen. Iedere keer weer zoveel complimenten van de genodigden als Mood4Food de catering heeft verzorgd. Fijn om samen met jullie mooie evenementen te organiseren! "

Ministerie van SZW

Geef ook een review